NOXy AdBlue
NOXy AdBlue
 

NOXy AdBlue gwarancja jakości

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem AdBlue® NOXy® ,produkowanego przez Grupę Azoty, która jako pierwsza w Polsce rozpoczęła jego produkcję i sprzedaż.

Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość produktu, terminową realizację dostaw oraz profesjonalną obsługę . Sprawne rozwiązania logistyczne zapewniają nieprzerwaną dostępność produktu, a zdolności produkcyjne Grupy Azoty pozwalają na zaspokojenie rosnącego popytu.

Wraz z produktem NOXy® z Grupy Azoty Puławy zapewniamy naszym odbiorcom zaplecze informacyjne i wsparcie techniczne ze strony ekspertów.
AdBlue® jest produktem chemicznym, który w pełni odpowiada na aktualnie obowiązujące normy emisji spalin Euro V oraz Euro VI.

Najwyższa jakość AdBlue®

AdBlue® to chemiczny ciekły produkt, który jest nietoksyczny, bezwonny, bezbarwny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny dla środowiska. Wysoka jakość oraz czystość AdBlue® wymagane są zarówno na etapie produkcji, jak i podczas transportu oraz przechowywania.

Doświadczenie Grupy Azoty w zakresie produkcji wodnego roztworu mocznika 32,5% – AdBlue® jest gwarancją najwyższej jakości dostarczanego produktu .
Producent NOXy AdBlue zapewnia zgodność z kryteriami normy ISO 22241 , czego potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat jakości.

źródło : www.noxy.eu